Kazandırıcı bir Formül – Fikirlerinizi Ticari Fırsatlara Dönüştürün

FlashPoint IP bir Fikri Mülkiyet hukuk bürosudur ve fikri mülkiyetinizi stratejik olarak ticari modelinize uyarlamak konusunda uzmanlaşmıştır. Patent, ticari marka veya telif hakları yoluyla güçlü bir fikri mülkiyet sahip olmanın temel amacının işinizi kurmaya ve büyütmeye yardımcı olmak olduğunu biliyoruz. Bu hedefe ulaşmanız konusunda size yardımcı olmak için sunduğumuz kazandırıcı formülümüz teknik, yasal ve ticari yönden çözümler üretme ve bunları uygulamaya koymaya odaklanan stratejiler geliştirmektir.

 

Fikri mülkiyet hizmetleri portföyümüz şunları içerir:

 • Gelişmiş fikri mülkiyet taraması
 • Çok çeşitli teknolojilere ilişkin dünya çapında patent koruması (taslak oluşturma, başvuru ve adli takip)
 • Uygunluk araştırmaları dahil dünya çapında ticari marka koruması
 • Teknoloji yönetimi
 • Stratejik portföy danışmanlığı
 • Varlık yönetimi
 • Teknoloji transferi
 • Fikri mülkiyet lisanslama (royalty) sözleşmeleri hazırlanması
 • Yasal hizmetler ve daha fazlası . . .

 

 

Patent

Tüm bunların dışında genel olarak ticari gereksinimlerinizi karşılayacak fikri mülkiyet çözümleri oluşturmaya yardımcı oluruz. Yenilik portföyünüzü koruyarak ve yöneterek ticari döngülerinizle ilgili beklentilerinizi genişletebilir ve ayrıca henüz farkına varılmamış fırsatları ortaya çıkarabiliriz.

 

Günümüzde işletmeler rakiplerinden ayrışmak için fikri mülkiyetten daha çok faydalanmaya çalışmaktadır. Ancak bir fikri mülkiyetin nihai değeri ticari kapsamına ve mevcut kaynaklara çok bağlıdır ve fikri mülkiyetin korunması işinizin değer zincirinin sadece bir parçasıdır.

 

Fikri mülkiyet daima yepyeni bir fikirden kaynaklanır ve bu yeni bir teknoloji, radikal bir tasarım, yeniden tanımlanmış bir iş süreci, akıllıca bir marka oluşturma planı veya cesur bir yaratıcı ifade şekli biçiminde ortaya çıkabilir. Bu fikri değerli bir varlık haline dönüştürmek için çok düşünme, planlama ve çaba gerekir. Yeniliği bulan kişi için fikri mülkiyetin korunması amaçlanan ticari hedeflere ulaşmanın temelidir. Hatalar pahalı ve düzeltmesi zor sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle, baştan iyi hazırlanmış bir oyun planına sahip olmak önemlidir.

 

 

Patent

FlashPoint IP yaklaşımı müşterilerle yürütülen tüm ilişkileri değer odaklı bir süreç haline getirir. Bunu, ticari açıdan rasyonalize edilebilir doğru aksiyonları önermek ve müşterilerimiz adına bu aksiyonları hayata geçirmek ve böylelikle fikri mülkiyetinizi paraya dönüştürecek bir yol haritası oluşturarak gerçekleştiririz. Ücretlendirme yapımız ise makul fiyatlarla birinci sınıf hizmet sunmak ilkesiyle bu metodolojimizi destekler.

 

FlashPoint IP durumunuzu güçlendirmeye belirgin etki yapabilecek çekici bir stratejik avantaj sunar ve bu sayede sürecin hangi kısmında olursanız olun yenilik değer zincirinizi geliştirmenize yardımcı olur. Fikri mülkiyet hizmetlerimize ek olarak FlashPoint IP aşağıdakiler gibi çeşitli katma değerli hizmetlere sahip bir danışmanlık portföyü yoluyla kapsamlı varlık yönetimi sunar:

 • Yasal görüşler
 • Due dilligence
 • Fikri mülkiyet değerlemesi
 • Rekabetçi bilgi sağlama
 • Risk değerlendirme
 • Stratejik sözleşme hazırlama
 • Fikri mülkiyetin finansmanı ve daha fazlası . . .

 

 

Patent                                                                 Patent

FlashPoint IP ekibi müşteri beklentilerinin ötesinde memnuniyet sağlayan, vizyon ve güveni doğru deneyimle birleştiren sözleşme uzmanlarından oluşur. A.B.D.’de onaylı avukatlar ve doktoralı ve ticari lisanslı patent uygulama uzmanlarıyla büyük A.B.D. hukuk bürolarından daha iyi kalitede hizmeti çok daha makul ücretlerle verebiliriz. FlashPoint IP‘de kusursuz uygulama, girişiminizin teknik, yasal ve ticari yönlerinin derinlemesine anlaşılmasıyla birleşerek sizi her adımda sonuca yönlendirir.

 

 

Patent

FlashPoint IP ayrıca ticari kuruluşların fikri mülkiyet pozisyonlarını değerlendiren ve fikri mülkiyet yönetiminde en iyi uygulamaları inceleyen FPIP Strategy Academy yoluyla sizi olup bitenden haberdar tutar. FPIP Strategy Academy teknoloji ve yenilik yönetimi hakkında derinlemesine makaleler ve analizler sunar. Ayrıca fikri mülkiyet dünyasındaki son gelişmeleri ve güncel makalelerimizi takip etmek için FPIP News & Views‘a abone olabilirsiniz. Yolculuğunuzu başlatmak üzere bizimle hemen (iletişime geçin).

 

Sitemizin başka kısımlarını da incelemenizi öneriyoruz. Linkler sizi İngilizce kısımlara götürecektir ama çevirinin içinde kaybolmadan felsefemizi açıkça anlamanızın önemli olduğunu düşündük.

 

 

Patent

FlashPoint IP elde tutulamayanı tutulur hale getirerek fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olabilir ve sizi ticari hedeflerinize yaklaştırır. Bunun nasıl yapılacağını öğrenmek için bizimle hemen irtibat kurun.

 

Telif hakkı © 2009-2018 FlashPoint IP. Tüm hakları saklıdır.